Upiększająca mgiełka do włosów Timotei Precious Oils

Co dadzą Ci drogocenne olejki? Piękne włosy bez zbędnego wysiłku i natychmiastową ochronę przed uszkodzeniami. Warto zatem do pielęgnacji swoich włosów wprowadzić kosmetyki na bazie olejów. Może Timotei Drogocenne Olejki Mgiełka upiększająca okaże się Twoim numerem jeden? Co powinnaś wiedzieć o tym produkcie?

Timotei to marka, którą kojarzymy przede wszystkim z produktami ziołowymi i bardzo naturalnymi. Jak ma się to do rzeczywistości? Łatwo sprawdzić to na przykładzie konkretnego produktu. Dziś na tapecie Mgiełka upiększająca Precious Oils (Drogocenne Olejki), którą można kupić stosunkowo tanio w większości drogerii. Czy również tym razem Timotei pokazał siłę naturalnych składników?

Timotei Precious Oils – upiększająca mgiełka do włosów

Pierwsze, co bierzemy na tapet, to skład upiększającej mgiełki do włosów Timotei Drogocenne Olejki. Co można powiedzieć o formule? Kilkanaście składników, a wśród nich ekstrakt z kwiatów jaśminu, olej arganowy, olej ze słodkich migdałów, olej słonecznikowy, olej rycynowy oraz olej kukurydziany. Brzmi świetnie, zwłaszcza że procentowa zawartość naturalnych olejków w tym produkcie jest duża.

Mgiełka upiększająca Timotei Precious Oils byłaby jednak dużo lepsza, gdyby nie bazowała na wodzie, glicerynie i alkoholu. Niestety tuż obok tylu interesujących olejów i ekstraktów roślinnych znajdziemy też konserwant i kilka substancji, które mogą zatykać pory. Warto wspomnieć jednak o tym, że Timotei Drogocenne Olejki to mgiełka upiększająca, która zawiera filtr UV. Nadaje się do ochrony włosów przed szkodliwym wpływem promieniowania.

Działanie tego produktu to nie tylko ochrona włosów. Timotei Precious Oils to mgiełka do włosów, która ma ułatwiać stylizację i dyscyplinować niesforne kosmyki. Regularnie stosowana zapewnia im gładkość, miękkość i sprawia, że są sypkie. Mgiełki Timotei Drogocenne Olejki można używać też sporadycznie, kiedy zachodzi taka potrzeba np. tuż przed wyjściem na plażę dla ochrony delikatnych włosów przed rażącym słońcem.

Kilka słów warto wspomnieć też na temat samej formuły tego kosmetyku. Timotei Mgiełka upiększająca ma subtelny zapach, ultralekką konsystencję i bardzo wygodne opakowanie. Precious Oils nie obciąża włosów, za to świetnie je nawilża i ochrania przed puszeniem się. Opakowanie, mimo że plastikowe, jest bardzo wygodne i dobrze wykonane. Atomizer ułatwia rozpylanie produktu na włosach, dlatego sposób użycia nie stanowi żadnego problemu.