Suchy olejek 3w1 – Eveline Amazing Oils do ciała, twarzy i włosów

Czy jeden olejek do skóry i włosów może działać efektywnie na obie te partie ciała? Regenerujący suchy olejek 3w1 Amazing Oils Eveline Cosmetics to połączenie takich składników, które działają kompleksowo. Udowadnia, że to możliwe.

Co może dać naszym włosom olejek, który można stosować też na ciało i twarz? Co innego mają w sobie i dają nam kosmetyki przeznaczone na włosy, a co innego te do pielęgnacji skóry. Eveline Amazing Oils udowadnia, że można stworzyć suchy olejek 3w1 o takim połączeniu składników, które zadziałają w każdym przypadku.

Suchy olejek 3w1 Eveline Amazing Oils – SKŁAD

Najważniejsze w tym produkcie jest bogactwo witaminy E i olejów roślinnych o dużej zawartości NNKT. Sekretem niezwykłej skuteczności Amazing Oils jest unikalna formuła Oil Sensation™. Dwa najważniejsze oleje, których stężenie jest w tym produkcie najwyższe, to olej arganowy i olej makadamia. Oba świetnie sprawdzają się w pielęgnacji włosów.

Olej arganowy kompleksowo odżywia włosy i przywraca im zdrowie, a do tego zapobiega łamliwości i dodaje sprężystości. Olej makadamia zapewnia dogłębne nawilżenie i odżywienie, reguluje poziom wydzielania sebum i odmładza włosy.

Eveline Amazing Oils Suchy olejek 3w1 – DZIAŁANIE

Za sprawą zawartości dwóch olejów do włosów, witaminy E i dodatkowych składników Eveline Amazing Oils Suchy Olejek 3w1 sprawdza się idealnie w pielęgnacji włosów. Używany regularnie wzmacnia ich strukturę, regeneruje i przywraca połysk. Tak jak na skórę działa odmładzająco, tak samo pooprawia kondycję i ogólny wygląd włosów.

Warto wspomnieć o tym, że samo stosowanie Eveline Amazing Oils jest proste. Producent pomyślał o takim sposobie aplikacji, który skróci czas konieczny na użycie kosmetyku. Suchy olejek 3w1 Eveline z serii Amazing Oils nie ma standardowej pompki lub pipetki. Rozpyla się go na włosach za pomocą praktycznego atomizera. Forma sprayu zapewnia równomierne pokrycie włosów, a przede wszystkim nie brudzi rąk.

Jaki jest Suchy olejek 3w1 Eveline Cosmetics Amazing Oils?

Przede wszystkim jest bardzo wydajny ze względu na lekką formułę i sposób aplikacji. Co prawda, jeśli stosuje się go na wszystkie partie ciała, może się kończyć szybciej. Suchy olejek do włosów Eveline Amazing Oils wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia tłustej warstwy. Nie obciąża włosów i nie przyspiesza przetłuszczania.