Kropla blasku dla włosów. Schwarzkopf Essence Ultime Crystal Shine

Żadne włosy nie wyglądają dobrze, kiedy nie są błyszczące. To właśnie połysk świadczy o tym, czy włosy są zadbane. Nawet zdrowe, nierozdwojone, silne i dobrze ukorzenione w mieszkach włosowych kosmyki mogą być matowe. Olejek pielęgnujący Schwarzkopf Essence Ultime Crystal Shine sprawi, że każde włosy odzyskają naturalny, piękny blask.

Olejek pielęgnujący Crystal Shine to bliźniacza wersja olejku Diamond Color z tej samej serii. Przeznaczony jest do różnych rodzajów włosów, choć głównie tych normalnych i matowych. To nieco inaczej niż druga wersja olejku, którą poleca się włosom farbowanym. Co można powiedzieć więcej o tym produkcie?

Olejek pielęgnujący Schwarzkopf Essence Ultime Crystal Shine

Olejek pielęgnujący z serii Essence Ultime to niewielkie, ale bardzo kompleksowe narzędzie do poprawy wyglądu włosów. Jego działanie potwierdza wiele kobiet, których problemem były matowe włosy. Jak zatem działa ten produkt? Essence Ultime Crystal Shine przede wszystkim dodaje blasku, nawilża, zmiękcza i wygładza włosy. Efekt, którego można oczekiwać po użyciu tego produktu, to rozświetlony blask.

Co odpowiada za takie działanie tego kosmetyku? Essence Ultime Crystal Shine zawiera kompleks Ultime-4. To innowacyjne połączenie składników opracowane przez markę Schwarzkopf. W tym produkcie Ultime-4 łączy pantenol, proteiny, keratynę oraz esencję perłową. Formuła z upłynnionymi kryształkami wygładza włosy na ich powierzchni, co samo w sobie wpływa już na połysk. W składzie tego produktu znajdziemy przynajmniej kilka lekkich silikonów.

Olejek pielęgnujący Schwarzkopf Essence Ultime niestety jest olejkiem tylko z nazwy. Jego formuła opiera się na innych substancjach, które są tylko wzbogacone olejem z pestek morelowych. Oleista jest również sama konsystencja produktu, który po wyciśnięciu na dłoń jest nieco bardziej gęsty niż np. serum. Mimo tego rozprowadza się na włosach bardzo dobrze, nie obciąża ich, nie zlepia i nie przyspiesza przetłuszczania.

Sam sposób aplikacji jest prosty głównie ze względu na dozownik. Pompka ułatwia nabranie idealnej ilości produktu. Olejek Essence Ultime Crystal Shine można stosować na trzy sposoby:

  • przed myciem włosów dla uszczelnienia włókien,
  • po umyciu włosów dla ochrony,
  • do wykończenia fryzury na suche włosy.